PRODUKTY I USŁUGI BUDOWLANE - GIEŁDA

LISTA BUSINESS BLOGÓW

TARGI SIBEX 2011

Expo Silesia

Data dodania: 21.02.2011

Ilość komentarzy: 0

Szanowni Państwo, już za kilka dni odbędzie się 4. edycja Targów Budowlanych SILESIA BUILDING EXPO - SIBEX 2011. Zapraszamy do odwiedzenia Centrum Targowo-Wystawienniczego Expo Silesia w Sosnowcu w dniach 25-27 lutego 2011 r. Targi SIBEX są obecnie największym wydarzeniem budowlanym w woj. śląskim.

 

ATRAKCJE DLA ZWIEDZAJĄCYCH

Dla naszych Gości przygotowaliśmy nie lada atrakcje. W konkursie przygotowanym dla zwiedzających rozdamy m.in. vouchery pobytowe w Hotelu Dosłońce, vouchery pobytowe w Hotelu Diament, a także drobne upominki. Szczegóły dotyczące konkursu znajdą Państwo na stronie internetowej targów: http://exposilesia.pl/sibex/59/0/pl/.

Partnerem tragów SIBEX 2011 będzie Euro-Centrum Park Naukowo-Technologiczny i zlokalizowany na jego terenie KLASTER Technologii Energooszczędnych, zaś wiodącym hasłem targów będzie: Energooszczędność we wszystkich aspektach procesu budowania i wyposażania mieszkań i domów. Na całość wydarzenia składają się:

  • - Salon Stolarki Budowlanej
  • - Salon Techniki Grzewczej i Klimatyzacyjnej SILTERM-INSTAL
  • - Targi Mieszkaniowo-Developerskie
  • - Targi Wyposażenia Wnętrz SilesiaINTERIOR
  • - Strefa Dobrych Usług

 

Wydarzenia tworzą w rezultacie pełny zakres branżowy obejmujący: wszystkie rodzaje materiałów, urządzeń i usług związanych z projektowaniem, budową lub zakupem domów i mieszkań oraz ich wyposażeniem, a także remontem. Pozwoli to osobom zwiedzającym Targi - mieszkańcom Śląska i Zagłębia - łatwiej trafić do wybranych przez siebie grup towarowych, by zapoznać się z najnowszymi technologiami i materiałami budowlanymi, wybrać dla siebie projekt domu czy aranżacji mieszkania, uzyskać informacje na temat możliwości kredytowych, wybrać umeblowanie i wyposażenie, rodzaj i kolor drzwi czy okien, a także znaleźć wykonawcę wybranego projektu.

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE

Targom towarzyszyć będą pokazy, prezentacje i konferencje:

  • - VI Konferencja "Kotły małej mocy zasilane paliwem stałym - PERSPEKTYWY ROZWOJU KOTŁÓW RETORTOWYCH W POLSCE" organizowana przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla z Zabrza;
  • - Konferencja pn. "Budynek Pełen Energii" - organizowana przez Klaster Technologii Energooszczędnych z Katowic i czasopismo GLOBEnergia z Krakowa;
  • - Śląskie Mistrzostwa Dekarzy - organizowane przez Śląskie Stowarzyszenie Dekarzy;
  • - Seminarium - "Systemy informatyczne ułatwiające współpracę z partnerami handlowymi" - organizowane przez EMPATHY - Internet Software House.

 

Serdecznie zapraszamy!
Więcej informacji na temat targów: www.sibex.pl.
Centrum Targowo-Wystawiennicze Expo Silesia
ul. Braci Mieroszewskich 124
41-219 Sosnowiec

hr
KOMENTARZE (0) Zwiń   Zwiń Rozwiń   Rozwiń

Aby komentować artykuły musisz się Zalogować.