PRODUKTY I USŁUGI BUDOWLANE - GIEŁDA

LISTA BUSINESS BLOGÓW

Nowoczesny system do zarządzania biznesem

BUDEO.NET

Data dodania: 21.03.2012

Ilość komentarzy: 0

Sprawdź jak prosto można zwiększyć efektywność firmy obniżając przy tym koszty działalności.

 Na co dzień, rozwijająca się firma, chcąca uporządkować bieżące sprawy i wspomóc obieg informacji w przedsiębiorstwie zmaga się z kosztami zarówno oprogramowania, inwestycją w sprzęt jak i zatrudnieniem dodatkowego wsparcia działów IT. Programy te nie współpracują z sobą, więc aby opracować raport, analizę, albo przejrzeć bieżące zadania czy dokumentację projektową zachodzi potrzeba przeszukiwania każdego z nich z osobna. Wszystko to odbywa się przy sporym nakładzie pracy oraz kosztów, nie przynosząc jednocześnie oczekiwanych efektów, prowadząc do frustracji i ogólnego niezadowolenia.

Internatowe aplikacje wspomagające działanie firmy poprzez elektroniczny obieg informacji, dokumentów oraz centralne zarządzanie zasobami firmy, skutecznie niwelują te problemy. Podnoszą jakość działania firmy w poszczególnych jej strukturach, zwiększają efektywność pracy oraz integrują wszystkie procesy w niej zachodzące.

Na rynku pojawił się w sprzedaży innowacyjny program do zarządzania firmą w postaci aplikacji online firmy DOCsoft. Dzięki temu rozwiązaniu firma nie ponosi dodatkowych koszów związanych z wdrożeniem oprogramowania. Nie potrzebna jest instalacja dodatkowych serwerów, zakup oprogramowania dodatkowego, zwiększenie ilości informatyków w firmie. Do korzystania z oprogramowania potrzeba jedynie komputera z dostępem do Internetu oraz przeglądarki internetowej (dowolna przeglądarka zaktualizowana do najnowszej wersji). Koszty zakupu oprogramowanie są także znacznie niższe niż w przypadku tradycyjnych programów. Firma ponosi jedynie koszty rocznego abonamentu i płaci za wykorzystywane części programu, czyli za określone moduły, których aktualnie potrzebuje. Dzięki konstrukcji modułowej, użytkownik aplikacji korzysta jedynie z tych cech systemu, które uważa za przydatne. W każdej chwili można włączyć lub wyłączyć dany moduł. Jest to jedna z zasadniczych korzyści systemu firmy DOCsoft.

Oprogramowanie to zostało stworzone przede wszystkim dla kadry zarządzającej. Upraszcza ono wiele aspektów codziennej pracy, automatyzuje procesy zachodzące w firmie oraz organizuje przepływ informacji. Dzięki tym funkcjom program wspomaga pracę wielooddziałową, skraca czas podejmowania decyzji oraz ogranicza rozrost zatrudnienia, wzrasta także efektywność pracy zespołów. Celem programu jest odciążenie kadry kierowniczej i dyrektorskiej, co zwiększa ilość czasu potrzebnego do rozwoju firmy.

Oprogramowanie DOCsoft SYSTEM jest aplikacją zajmującą się organizacją i porządkowaniem spraw codziennych firmy, poszerza kontrolę nad pracownikami oraz zwiększa ich efektywność. Program posiada wydzielone pakiety odpowiedzialne za obieg informacji i dokumentów, pracowników, sprawy wewnętrzne firmy oraz zwiększenie efektywności sprzedaży. Program odwzorowuje pełną strukturę firmy wraz z wszystkimi zależnościami. Dzięki temu możliwe jest wydawanie poleceń służbowych, kontrolowanie  podwładnych oraz sprawdzanie efektów ich pracy. Aplikacja zawiera rozbudowane prawa dostępu, dzięki czemu możliwe jest ograniczenie dostępu do informacji osobom nieuprawnionym. Możliwe jest wydzielanie stref dostępu oraz dzielenie pracowników na grupy w celu uproszczenia zarządzania nimi. DOCsoft SYSTEM posiada integrację z popularnymi programami magazynowo – księgowo – kadrowymi , dostępnymi na rynku polskim, takimi jak Subiekt GT, CDN Optima, WAPRO. Ich lista jest ciągle powiększana o kolejne programy współpracujące.

Pakiety systemu DOCsoft:

Obieg informacji i dokumentów:
Projekty, Obieg dokumentów, Tablica informacyjna, Kalendarz, Zadania, Poczta , Komunikator

czytaj więcej

Pracownicy:
Urlopy i grafik, Umowy, Ewidencja czasu pracy, Notatki, Procedury

czytaj więcej

Sprawy wewnętrzne firmy:
Ewidencja wyposażenie, Zarządzanie pojazdami i maszynami, Reklamacje, Zapotrzebowania, Pliki

czytaj więcej

Zarządzanie kontem z klientem (CRM):
CRM Operacyjny, CRM Analityczny, CRM Komunikacyjny

Celem aplikacji DOCsoft jest zwiększenie efektywności w istotnych sferach funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Sprawniejszy przepływ informacji i dokumentów sprawi dzięki skutecznemu kierowaniu pracą w grupie nie będzie już stanowiło problemu, unikalny moduł usprawni przepływ informacji przy jednoczesnym wspomaganiu procesów decyzyjnych. Ponadto pracownicy będą mieli dostęp do wewnętrznego komunikatora, poczty, kalendarza, tablicy informacyjnej co w jeszcze większym stopniu podniesie jakość i unowocześni komunikację w Twojej Firmie.

Efektywniejsze zarządzanie zasobami dzięki stałej kontroli stanów magazynowych, majątku firmy i monitowaniu odpowiedzialności pracowników. Twój zespół może na bieżącą zgłaszać zapotrzebowania materiałowe co znacznie ograniczy ich niedobór a moduł reklamacji przyczyni się do podniesienia jakość świadczonych usług w przedsiębiorstwie, bez potrzeby przeszukiwania setek dokumentów. Stała kontrola nad zasobami ludzkimi przyczyni się do rozwoju poszczególnych pracowników oraz monitorowania ich wydajności i aktywności.

Wyższy poziom relacji z klientem wspomagany przez wewnętrzny CRM, pozwoli budować pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa oraz poprawi i usprawni obsługę przyszłych i dotychczasowych klientów.

 

Dowiedz się więcej o DOCsoft SYSTEM :

Broszura informacyjna produktu – plik PDF (10MB)

Zapraszamy także na nasze strony internetowe :

www.sprawnezarzadzanie.pl     www.docsoft.pl

Wersja demo systemu

 

Jeśli chcesz otrzymać dostęp do wersji demo kliknij tutaj

hr
KOMENTARZE (0) Zwiń   Zwiń Rozwiń   Rozwiń

Aby komentować artykuły musisz się Zalogować.